Foto galerija

 • "Zīļukus" iekustina kampaņa "Kustinācija"

  19.04.2019.

  Veselības ministrijas kampaņas "Kustinācija" ietvaros izglītības iestādēs norisinās vērienīga programma, apmeklējot 285 skolas un bērnudārzus visā Latvijā. Arī mēs kā Veselību veicinoša skola esam iesaistījušies šajā programmā. Tās mērķis ir mudināt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīvākiem.

 • Uzmanies uz ielas!

  19.04.2019.

  Klāt saulainas un siltas pavasara dienas, un ir laiks atcerēties par to, kā jāuzvedas uz ielas. Mūsu bērni kopā ar Sarkangalvīti un Vilku atkārtoja drošas uzvedības noteikumus, bet viņiem palīdzēja policisti, kā arī Bebrs Bruno un Runcis Rūdis.

 • Labdarības aktivitātes "Zīļukā"

  18.04.2019.

  Zaļajā ceturtdienā mūsu pirmsskolas iestādes darbinieki un bērni sadarbībā ar Latvijas Sarkano krustu organizēja tradicionālo labdarības akciju Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes Sociālais dienests Zupas virtuvē. Šogad labdarbības akcijas nosaukums bija "Dāvāsim pavasara siltumu!"

 • Konkursa "Krievu dziesma" laureāti

  17.04.2019.

  Jau vairākus gadus pēc kārtas Daugavpils Krievu kultūras centrā notiek izpildītāju konkurss "Krievu dziesma". Mūsu pirmsskolas iestādes 9.grupas audzēkņi Diāna Pavloviča, Vadims Gavrišs un Iļja Buza šogad ar izcilu sniegumu ieguva 1.vietu. Lepojamies!

 • Aicinām uz Atvērto durvju dienu!

  16.04.2019.

  26.aprīlī aicinām vecākus, kuru bērni jau apmeklē mūsu bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus un citus interesentus uz Atvērto durvju sienu. Sākums plkst. 9.30.

 • Konkursa "Pīks un Pīka" laureāti

  10.04.2019.

  10.aprīlī mūsu pirmsskolas iestādes duets Jegors Vasiļjevs un Elīna Zīle mūzikas skolotājas Ludmilas Tihomirovas vadībā uzstājās Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" organizētajā 20. Mazo izpildītāju konkursā - festivālā "Pīks un Pīka - 2019" un ieguva II pakāpes diplomu par izcilu sniegumu!