Atvērto durvju diena

03.05.2019.

26.aprīlī mūsu pirmsskolas iestāde aicināja vecākus, kuru bērni jau ir mūsu iestādes audzēkņi, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus, 20., 21. un 30.pirmsskolas izglītības iestāžu vecāko grupu audzēkņus, skolotājus un citus interesentus uz Atvērto durvju dienu.

Mūsu visiem bija iespēja iestādes teritorijā vērot Ekoskolu programmas pasākumu, spēlēt pedagogu pašgatavotās izglītojošās āra spēles, vērot sporta skolotāja darbu un bērnu darbošanos dažādās aktivitātēs svaigā gaisā. Vecāki tika aicināti uz pirmsskolas iestādes prezentāciju aktu zālē, kā arī apskatīja grupu telpas un iekārtojumu. Pēc tam iestādes vadītāja Arvita Jukša un sociālais pedagogs Jeļena Kezika aicināja viesus uz Dabas vides estētikas studiju, kur bija iespēja uzzināt par nodarbībām Silto smilšu kastē un to ietekmi uz bērna attīstību.

No 2019.gada septembra mūsu pirmsskolas iestādes Dabas vides estētikas speciālisti sadarbībā ar bērnu attīstības centru "Saules stariņi" plāno piedāvāt nodarbības Dabas vides estētikas studijā un Silto smilšu kastē ne tikai iestādē uzņemtajiem audzēkņiem, bet jebkuram Daugavpils pilsētas un novada bērnam vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem, kura vecāki to vēlas. Atvērto durvju dienā viesiem bija iespēja iepazīties ar nodarbību Silto smilšu kastē iespējām palīdzēt bērniem ar emocionālas dabas, pedagoģiska rakstura, saskarsmes problēmām, kā arī logopēdiskām problēmām, autiskiem traucējumiem.