Veselību veicinošu skolu programmas aktivitātes, pedagogu sadarbības nodarbības un izglītojošas tematiskās dienas

05.04.2019.

Piedāvājam ieskatu grupu pavasara aktivitātēs atbilstoši mūsu pirmsskolas iestādes mācību un audzināšanas darba prioritātēm.

Veselību veicinošu skolu programmas ietvaros norit dažādas par veselīgu dzīvesveidu izglītojošas un sportiskas aktivitātes. Nesen pie mums viesojās Daugavpils Ledus sporta skolas treneris Ivans Kokins un novadīja sporta nodarbības 5., 6. un 9.grupā. Nodarbības kopā ar hokeja treneri.pdf

Apgūstot jauno kompetenču pieeju pirmsskolas izglītībā, mūsu pedagogi aktīvi sadarbojas savā starpā un organizē dažādas izglītojošās jomas apvienojošas rotaļnodarbības, piemēram, dabaszinātnes un latviešu valoda, dabaszinātnes un mūzika vai dabaszinātnes un sports. Sadarbības nodarbībās joprojām aktīvi piedalās mūsu pirmsskolas iestādes māsa Inta.    

Sadarbibas nodarbiba 7 grupa.pdf    Sadarbibas nodarbiba 7 grupa 2.pdf             

Sadarbības nodarbība 1 grupa.pdf    10 grupas Veselīgās aktivitātes_Kļavu sulas diena.pdf

Atbilstoši mēneša aktivitāšu plānam martā un aprīļa sākumā mūsu pirmsskolas iestādē notika dažādas tematiskas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes, piemēram, Ūdens diena, Burbuļu diena, Miega diena, Laimes diena, Grāmatu diena, Jautro rotaļu diena un citas. Notika arī rotaļnodarbības par matu un ādas pareizu kopšanu, acu un ausu veselību. Kā jau katru pavasari notika aktīva sēšana, stādīšana, sējumu un stādījumu vērošana. Pastaigu laikā bērni centās saskatīt pavasara pazīmes dzīvajā dabā un veica pavasara uzkopšanas darbus.

2 grupas Marta aktivitates.pdf   7 grupas Marta aktivitates.pdf    8 grupas Marta aktivitates.pdf

9 grupas Marta aktivitates.pdf   6 grupas Marta aktivitates.pdf    4 grupas Gramatu diena.pdf

3 grupas Grāmatu diena.pdf    8 grupas Grāmatu diena.pdf    4 grupas Jautras rotalas.pdf

Viena no aktīvākajām grupām joprojām ir 4,grupa "Margrietiņa". Piedāvājam foto ieskatu rotaļnodarbībās par uzvedību pie galda un veselīgu produktu izvēli. Vingrinoties galda klāšanā, bērni atkārtoja krāsas un sprieda, ko var pagatavot no veselīgiem produktiem un kas ir vitamīni, iejutās pavāra lomā, vārot dārzeņu zupu.

4 grupas nodarbības_Uzvedība pie galda_Veselīgi produkti.pdf